Hakkımızda

Persona Mobilya olarak, "kendine has tasarımlarıyla, insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama" ilkesiyle yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veriyoruz.

Temel amacımız, en kaliteli hammaddeleri kullanarak üretmiş olduğumuz çevre dostu ve birbirinden özel konsept ürünleri özel seriler haline getirerek, kendisine ve ofisine değer veren müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Persona Mobilya olarak ofisleri bir yaşam alanı olarak görüyor ve konsept ve ürünleri buna göre tasarlayıp, üretiyoruz. İspanyolca personel anlamına gelen Persona, kurum ismini personele verdiği değerden esinlenerek almıştır. Birey ve ekip çalışmalarını baz alarak tasarladığımız geniş ürün yelpazemizde estetik, performans ve kaliteyi birleştiriyoruz. Değişen pazar ve müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyum sağlamak için hep daha fazla çalışıyoruz. Gelişen teknolojiyi kullanarak ürünlerimizi hep daha ileriye taşıyoruz. İlham verici ofisler tasarlamak için siz değerli müşterilerimizle her zaman iletişim kurmaya hazırız. Düşüncelerinizi dinliyor, değer veriyoruz. Persona ailesi olarak bu işlerin üstesinden geliyoruz. Üretimlerimizi zamanında ve kaliteli olarak yetiştirebilmek için bütün süreçlerimizi titizlikle ilerletiyoruz. Mobilya üretimlerimizde çevreye duyarlı malzemeler kullanıyor, sürdürülebilir bir yaşam için teşvik ediyoruz.

Özel Konsept Serisi

Persona Mobilya

Tasarımlarımızı sürekli geliştirmemiz ve aldığımız geri bildirimlerle birlikte kendimizi devamlı yenilememiz sayesinde müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunuyoruz. Yönetici, çalışan ve misafiri bir bütün olarak ele alıp, mobilyalarımızı buna uygun olarak tasarlayıp üretiyoruz. Modern, konforlu ve şık oluşuyla konsept serilerimiz her zaman dikkat çekmekte, geniş ürün yelpazemiz sayesinde her kitleye hitap etmekteyiz. Dayanıklılığı sayesinde yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz mobilyalarımızı özenle üretiyor, üretim yaparken çevre dostu olmayı da ihmal etmiyoruz.

DİJİTAL ÜRÜN KATALOĞU
Persona Mobilya Ltd. Şti.
Persona Mobilya Ltd. Şti.